circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із Запоріжжя депортували нелегала з Азербайджана

11.11.2021, 08:44

text
Поділитися:

10 листопада співробітники управління міграційної поліції супроводили до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства 32-річного громадянина Азербайджану, який з 2020 року перебував на території України без жодних дозвільних документів. Після оформлення необхідних документів іноземця депортують до країни походження, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Не дивлячись на те, що профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» на території країни завершилися – посилена робота по виявленню та притягненню до відповідальності порушників міграційного законодавства в нашій області триває.

10 листопада 2021 року працівники Управління міграційної поліції ГУНП в Запорізькій області спільно з інспекторами Управління державної міграційної служби провели заходи з видворення з території України громадянина Азербайджану, який порушив міграційне законодавство та перебував на території України нелегально. Ще у квітні 2020 року у 32-річного іноземця закінчився термін тимчасового перебування в нашій країні. З цього часу чоловік переховувався від правоохоронців намагаючись уникнути примусового повернення до країни походження.

В жовтні 2021 року працівники управління міграційної поліції, спільно з міграційною службою, провівши комплекс оперативно-пошукових заходів, встановили місце знаходження незаконного мігранта. Його було доставлено до територіального підрозділу УДМС України міста Запоріжжя та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийнято рішення про адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень. Правоохоронці попередили іноземця про необхідність покинути територію нашої країни у місячний строк.

Проте, чоловік у зазначений строк не повернувся у країну походження та на території України перебував незаконно. 9 листопада, за поданням управління міграційної поліції ГУНП в Запорізькій області та адміністративним позовом УДМС у Запорізькій області, відносно вказаного іноземця Заводським районним судом винесено рішення про примусове видворення його за межі України та поміщення до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

10 листопада на виконання рішення суду правоохоронці супроводили незаконного мігранта до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Після оформлення усіх необхідних документів 32-річного іноземця депортують до Республіки Азербайджан.

Поліція Запорізької області попереджає іноземних громадян, що невиконання рішення про примусове повернення за межі України тягне за собою посилення адміністративної відповідальності у вигляді примусового видворення та подальшої заборони на в’їзд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: