circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із запорізьких неплатників активно стягують аліменти

09.05.2018, 10:19

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов звернув увагу на необхідність дотримання виконавської дисципліни та закликав начальників територіальних відділів державної виконавчої служби Запорізької області оперативно та позитивно сприйняти формат управління «керівник-лідер». Посадовець також повідомив, що результати стягнення заборгованості з аліментів у Запорізькій області за рейтингом віднесені до таких, що нижчі за середні по Україні.

У зв’язку з цим показники роботи територіальних відділів державної виконавчої служби у Запорізькій області проаналізовано та з’ясовано причини низького рейтингу. Тому буде розглянуто питання про притягнення низки начальників відділів державної виконавчої служби в області до дисциплінарної відповідальності.

Заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Запорізькій області Інна Панчук повідомила про стан виконання доручень Міністерства юстиції України та роботу виконавчих груп з виконання документів щодо стягнення заборгованості з аліментів.

Під час засідання штабу також було заслухано начальників територіальних органів державної виконавчої служби Головного щодо показників роботи підпорядкованих органів, а також проблемних питань та визначення шляхів їх вирішення.

Так, з початку року 11 076 боржників з аліментів притягнуто до кримінальної відповідальності; 6 976 боржників тимчасово обмежені у праві виїзду за межі України; 7147 – тимчасово обмежені у праві керувати транспортними засобами; 7150 – тимчасово обмежені у праві користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів; 7150 – тимчасово обмежені у праві на полювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: