circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Кар’єрні радники допомагатимуть запоріжцям змінити роботу

04.01.2019, 17:25

text
Поділитися:

Кар’єрні радники допомагатимуть українцям знайти роботу або відкрити власну справу. Така послуга почала діяти у центрах зайнятості з 1 січня. Консультанти працюватимуть з кожним безробітним або людиною, яка звернеться до центру, індивідуально.

Катерина Клименко вже три місяці шукає нову роботу. Жінка 16 років пропрацювала провідницею на «Укрзалізниці». Однак, каже, обставини змусили її звільнитись. Дитина часто хворіла, тому на новій роботі жінка бажає отримати скорочений робочий день, аби залишався час для додаткових занять з дитиною.

З початку цього року Катерина та всі, хто шукає роботу або хоче її змінити, можуть звернутися за допомогою до кар’єрного радника. Фахівці центру зайнятості розповідають: консультант супроводжуватиме людину до моменту працевлаштування.

Заступниця директора, начальниця відділу сприяння зайнятості міського центру зайнятості Юлія Данилевська пояснює, кар’єрний радник надає інформацію про вакансії, які на цей час актуальні на ринку праці як Запорізької області, так і регіону і країни в цілому. Консультує, як самостійно шукати роботу. Також надає консультації щодо працевлаштування, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за тими професіями, які користуються попитом на ринку праці.

В центрі зайнятості зазначають: кар’єрний радник також може допомогти людині скласти резюме і навіть розпочати власну справу. Як розповіла начальниця відділу рекрутингу Запорізького міського центру зайнятості Альона Іщенко, бажаючим роз’яснять важливі кроки у започаткуванні власної справи, підкажуть, що користується попитом на ринку, і тим самим людина зможе працювати над бізнес-планом, над підбором теми, над визначенням рентабельності.

Скористатися супроводом кар’єрного радника можна безплатно. З кожною людиною консультант складатиме індивідуальний план пошуку роботи або започаткування бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: