circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Керівництво запорізьких громад закликали підтримати малий та середній бізнес

15.04.2021, 09:58

text
Поділитися:

Про це говорили під час традиційного Дня громад. Карантин майже зупинив декілька галузей – роздрібну торгівлю, готельний та ресторанний бізнес, транспорт. Зменшилися обсяги надходжень до бюджету. Українські компанії призупинили інвестиції та розвиток виробничих ланцюгів.

Від цих обмежень найбільше потерпає малий бізнес, що має невеликий запас фінансової міцності. Саме від нього значною мірою залежить наповнення місцевих бюджетів та робота тисяч людей у маленьких містах.

Введення карантинних обмежень не має впливати на роботу влади. Наше з вами завдання забезпечувати життєдіяльність людей, які очікують ефективних рішень. І сьогодні, коли ситуація швидко змінюється, органи влади повинні діяти оперативно та на випередження. До обласної комісії ТЕБ та НС вже приєдналися представники бізнесу. Запрошую й інші території долучитися до цієї ініціативи та приймати спільно рішення щодо підтримки підприємців, – повідомив Олександр Старух.

Згідно проведеного у облдержадміністрації аналізу, сьогодні майже половина громад області не має чіткого розуміння структури бізнесу території та не може оцінити втрати економіки та місцевих бюджетів від карантинних обмежень. Саме тому зараз необхідно зосередити свою увагу на дієвій підтримці бізнесу, допомозі маленьким промтоварним крамницям, перукарням, закладам дозвілля та громадського харчування.

Тому керівникам громад доручили в найкоротші терміни опрацювати питання виплат одноразової матеріальної допомoги, зменшення ставок єдиного податку та податку на об’єкти нежитлової нерухомості, туристичного збору, орендної плати за користування комунальним майном, цін на послуги та оренду приміщень комунальних ринків, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: