circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Керівників релігійних установ Запорізької області закликали не ігнорувати карантинні вимоги

16.10.2020, 12:22

text
Поділитися:

Голова Запорізької ОДА Віталій Боговін, заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва і заступник голови ОДА (стажування) Олександр Свистун зустрілися із представниками релігійних громад з метою роз’яснення необхідності дотримання всіма релігійними організаціями визначених законодавством карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема, в культових будівлях і на прилеглих територіях, у місцях паломництв, інших приміщеннях, які належать релігійним організаціям, під час проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій.

– Світ вступає в другу хвилю пандемії. Всі країни посилюють карантинні заходи. Звертаюсь до Вас як до моральних авторитетів, з розумінням віднестися до карантинних обмежень! Органи державної влади не втручаються у внутрішнє життя церков та поважають релігійні почуття віруючих. Але подивимося правді у вічі: темпи зростання кількості хворих вражають! Люди ігнорують карантинні правила. Достатньо проїхатися у громадському транспорті чи відвідати супермаркет, щоб переконатись в цьому. На жаль, не є виключенням і релігійні служіння. Зараження віруючих однієї з конфесій у Пологах або священнослужителів у Запоріжжі є яскравим підтвердженням цієї тези. Тому прошу вас постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед священиків та віруючих, – звернувся до священнослужителів під час зустрічі Віталій Боговін.

12 жовтня Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 956 про продовження адаптивного карантину до кінця року. Також було змінено обмеження щодо кількості учасників у масових заходах. Для територій із «жовтим» рівнем дозволені зібрання не більш ніж 30 осіб за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму. При встановленому «помаранчевому» рівні допускаються зібрання не більш ніж 20 людей за умови дотримання карантинних обмежень. В усіх містах та районах «зеленої» зони дозволено збирати разом не більше 50 осіб.

Нагадаємо, що «жовтий» рівень встановлено у містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар та у Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Приазовському, Токмацькому та Якимівському районах. «Помаранчевий» рівень встановлено у містах Мелітополь, Токмак, а також у Новомиколаївському, Оріхівському і Пологівському районах. Всі інші райони і міста області поки перебувають в «зеленій» зоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: