circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Керівники ВНЗ обговорили з міським головою коли й як почнеться навчальний рік

05.08.2020, 20:56

text
Поділитися:

Обговорити питання особливостей початку нового навчального року зібралися представники профтехучилищ, коледжів та вищих навчальних закладів Запоріжжя. До присутніх звернувся міський голова Володимир Буряк. Зазначив: наразі необхідно розуміти, коли та за яких умов студенти зможуть повернутися до навчання. Додав, у будь-якому разі місто готове підтримати молодих освітян у межах чинного законодавства.

Як зазначили представники вишів, необхідно об’єднати зусилля міста та освітян, аби вирішити нагальні проблеми, що постали перед галуззю через впровадження карантинних заходів. Представники “Запорізької політехніки” та Національного університету зазначили: готові починати навчальний рік із початку вересня.

Менш оптимістичними щодо можливості відновити навчання вже за місяць стали представники медуніверситету. Розповіли, у разі збільшення кількості хворих на коронавірус розглядають змішану та дистанційну форми занять. Остаточно визначитись із датою виходу студентів планують наприкінці серпня.

Володимир Буряк наголосив,що необхідно розробити чіткий алгоритм дій, який дозволить організувати безпечний процес навчання в університетах та інших закладах освіти згідно з усіма вимогами Мінохорони здоров’я.

Також під час засідання розглянули питання реєстрації для студентів, які проживатимуть у гуртожитках. Раніше ця процедура займала багато часу, то ж представники вишів звернулися до міського голови по допомогу у вирішенні цієї проблеми. Мер доручив департаменту реєстраційних послуг переглянути це питання. За новими правилами, якщо навчальний заклад надасть студенту ордер, його зареєструють у гуртожитку.

Більш детальний план щодо старту нового навчального року освітяни домовилися підготувати найближчим часом. За потреби його обговорення відбудеться вже за два тижні у міськраді. Адже відновлення навчання у закладах освіти залежатиме від ситуації із поширенням коронавірусу та кількості хворих у місті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: