circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До кінця року на 90% території Запорізької області створять громади

02.03.2018, 10:18

text
Поділитися:

Під час двадцятої сесії Запорізької обласної ради голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернувся до присутніх з важливою інформацією щодо впровадження реформи децентралізації. Зокрема, в частині певної критики щодо браку коштів на місцях.

– Хочу наголосити, що обласна влада згідно з вказівками бюджетного комітету мала розподіляти кошти на 20 районів, 42 громади та чотири міста обласного значення. Так, із 600 мільйонів гривень 102 млн. отримав обласний центр. Тож сьогодні на сесію винесено рішення, завдяки якому депутати облради можуть не словами, а діями підтримати свої райони. Крім цього, нами направлено листа на адресу КМУ та я особисто планую зустрітися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, аби обговорити проблему дефіциту коштів бюджету Запорізького регіону. Стосовно самої реформи децентралізації хочу наголосити, що вона тільки втілюється в життя. І для її реалізації потрібно прийняти ще низку законів, зокрема про префектуру. Проте й нині ми бачимо реальний позитив. Нарешті розпочато процес передачі земель поза межами населених пунктів у власність об’єднаним територіальним громадам. І Запорізька область поміж перших у цьому питанні. На кінець року ми плануємо охопити створеними ОТГ 80-90% території регіону, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час сесії очільник регіону традиційно вручив відзнаки жителям Запорізького краю. Так, Указами Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Соборності України почесне звання «Заслужений артист України» було присвоєно провідному майстру сцени Запорізького академічного обласного театру юного глядача Сергію Тевельову.

Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно головному лікарю обласного клінічного ендокринологічного диспансеру Вікторії Черніковій.

Почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» присвоєно директору Запорізького геріатричного пансіонату Галині Гончаренко.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм подяку Прем’єр-міністра України оголошено директору агрофірми «Батьківщина» Пологівського району Олегу Трубілову.

Костянтин Бриль також вручив відзнаки Президента України – медаль «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерам Дмитру Шуманову та Павлу Ященку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: