circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Кирилівка стала центром об’єднаної територіальної громади

07.07.2017, 12:43

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Атманайської, Охрімівської сільських рад та Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області у Кирилівську селищну об’єднану територіальну громаду.

Проекти рішень Атманайської сільської ради, Охрімівської сільської ради та Кирилівської селищної ради пройшли обов’язкове громадське обговорення.

Об’єднана Кирилівська селищна територіальна громада з центром у селищі міського типу Кирилівка розташовуватиметься в межах Якимівського району та до її складу ввійдуть територіальні громади сіл Атманай, Нове, Солоне, Вовче Атманайської сільської ради, сіл Охрімівка, Косих Охрімівської сільської ради, села Лиманське та смт Кирилівка Кирилівської селищної ради.

Об’єднання в Кирилівську селищну територіальну громаду відрізняється від запропонованого перспективним планом формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р (зі змінами). Відповідно до перспективного плану запроектовано створення Кирилівської селищної територіальної громади з центром у селищі міського типу Кирилівка у складі: Кирилівська селищна рада, Атманайська сільська рада, Давидівська сільська рада, Охрімівська сільська рада, Шелюгівська сільська рада. Наразі Шелюгівська та Давидівська сільські ради увійшли до складу Якимівської селищної об’єднаної територіальної громади з центром у селищі міського типу Якимівка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: