circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Колишні в’язні концтаборів зможуть безплатно отримати медичну допомогу

16.01.2019, 20:29

text
Поділитися:

Рука допомоги. Відтепер колишні в’язні концтаборів зможуть безплатно отримати медичну допомогу та необхідні ліки. Все це — у рамках спеціального проекту німецького фонду. У Запоріжжі такою нагодою скористались вже сотні людей.

Євгенії Сидоровій — 96. Жінка зі смутком згадує страшні роки Другої світової. Каже, що з початком війни не вагаючись записалась у добровольці та пішла воювати.За деякий час опинилась у концтаборі Равенсбрюк у Німеччині. Жінка розповідає:ті роки дуже вплинули на самопочуття. Деякий час тому лікарі діагностували відшарування сітківки ока. Грошей у родині на операцію не було, тому Євгенія Сидорова звернулась за допомогою до німецького фонду“Пам’ять, відповідальність і майбутнє”. І на найближчий час операцію вже запланували.

За минулий рік допомогу від фонду отримали 100 запоріжців — колишніх в’язнів концтаборів. Фахівці зазначають:одним видом медичної допомоги, що передбачена програмою, можна скористатися лише один раз.

Для отримання медичної допомоги в рамках проекту необхідно заповнити заяву і надіслати її у київський офіс громадської організації «Міжнародний фонд« Взаєморозуміння і толерантність». Зразок документа можна знайти на сайті організації. До листа потрібно додати медичні довідки та висновки лікарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: