circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Комунальники пояснили чому псуються сміттєві баки

04.07.2018, 12:36

text
Поділитися:

Чужого майна не шкода. У Запоріжжі почали частіше псувати сміттєві контейнери. Ремонтувати зруйновані баки та забирати ті, які вже не можна відновити, комунальники виїжджають щодня. Замість десяти років контейнери тримаються кілька місяців. А вартість одного сягає 8-ми тисяч гривень. Зараз на підприємстві “Вельтум — Запоріжжя” ремонтують те, що можна використати.

Власними руками працівник “Вельтуму” Віктор Остапенко ремонтує з півдесятка баків протягом дня. На один контейнер витрачає кілька годин. Каже: баки привозять у різних станах. Щомісяця на ремонт чи списання з усього міста привозять сотню баків. Замість 10 років вони тримаються кілька місяців. А вартість одного— близько 8-ми тисяч гривень. Спеціалісти зазначають: основні причини таких збитків — це вандали та самі мешканці. Одні розбирають майно на продаж, інші переповнюють сміттєві баки будівельними відходами.

Лише цього місяця у місті замінили більше 200 баків і поставили 60 додаткових. А ще контейнери ремонтують на місцях. Цього разу виїхали на вулицю Олексія Поради. Тут баки постійно палять. Інші баки постійно розбирають. Лише 2 тижні тому на один з контейнерів вкотре поставили нові колеса. А зараз вони знову відсутні. Місцеві мешканці за такі регулярні ремонти вдячні.

Вивезти будівельні відходи можливо за власні кошти. Також їх можна скласти біля контейнерів. Тоді сміття заберуть. А заявку на ремонт контейнера можна залишити за номером 228 – 55 – 27.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: