circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Комунальники наводять лад у Вознесенівському районі

18.02.2020, 18:38

text
Поділитися:

Щоб було чисто та безпечно. Комунальники наводять лад у Вознесенівському районі. З самого ранку працюють на вулиці Гагаріна. Там кронують високі насадження, аби ті не пошкодили лінії електропередач, та ліквідують аварійні сухостої. Мешканці будинку розповідають: минулого року одне таке дерево упало прямо на дім.

На Гагаріна, 8 з самого ранку чутно звуки пилки та техніки. Тут працюють комунальники. Одні дерева вони кронують, інші, – аварійні сухостої ліквідують повністю. Мешканці будинку кажуть, побували на особистому прийомі у міського голови Володимира Буряка, де і попросили виконати такі роботи. Тепер у дворі аварійних дерев не буде. Мешканець будинку по вул. Гагаріна, 8 Валерій Константинов каже, величезні дерева через сильний вітер могли впасти у будь-який момент.

Голова ОСББ по вул. Гагаріна, 8 Володимир Ковпей зазначає, сьогодні буде прибрано 14 дерев, документи на їх видалення вже оформлено, всі вони – аварійні. Замість них висадять каштани.

Прямо у дворі працює і дробилка. Вона переробляє спиляні гілки на друзки. З’явились тут і нові сміттєві контейнери. Про них мешканці також просили на особистому прийомі у мера. Кажуть, минулі контейнери мали неналежний вигляд та були несправні. Валерій Константинов згадує, старі баки було дуже зношені, у них не було коліс, тож було ухвалено рішення про їх заміну.

Голова Вознесенівської райадміністрації Олександр Ніколаєнко відзначає, у цьому будинку була проблема з контейнерними майданчиками. Їх привели до належного санітарного стану, виконали благоустрій, відсипали, поставили так, щоб під час забору сміття не розсипалося. Замість пластикових баків без коліс тепер встановлено сучасні металеві контейнери.

Минулого року тут вже зробили внутрішньоквартальну дорогу. А цього року мешканці будинку по вул. Гагаріна, 8 планують брати участь у міській програмі спів фінансування, аби привести до ладу відмостку біля будинку, яка вже давно потребує ремонту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: