circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Коштом держави на Запоріжжі реконструюватимуть школи та лікарні

28.12.2018, 10:08

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. У роботі взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Віктор Скобліков, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксана Матвіїшина та члени комісії.

Учасники засідання підбили підсумки роботи на завершення року та обговорили перелік проектів і програм, які будуть реалізовані за рахунок ДФРР у прийдешньому році.

Так, Елла Слепян повідомила, що впродовж року було завершено сім проектів, а саме: проведено реконструкцію будівлі обласної філармонії (ІІІ черга), водопровідних мереж у с. Чкалове Веселівського району та с. Малишівка Запорізького району, будівлі спеціалізованої школи № 23 у м. Мелітополь, лікарської амбулаторії у селищі Нове Мелітопольського району, дитячого садочка в с. Малокатеринівка Запорізького району. Крім цього, капітально відремонтовано дитячий навчальний заклад № 41 у м. Бердянськ.

– У 2018 році розпочато реалізацію масштабних проектів, технологічний цикл будівельних робіт яких більше ніж один рік. Для фінансування у 2019 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку до переліку включено 11 проектів, які ми сьогодні маємо розглянути і затвердити, – зазначила Елла Слепян.

Зокрема, мова йшла про: реконструкцію плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності; будівництво басейну у Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії; капітальний ремонт (модернізацію) будівлі Веселівської районної різнопрофільної гімназії; капітальний ремонт будівель поліклініки та стаціонару обласного медичного центру серцево-судинних захворювань; капітальний ремонт та термомодернізацію з утепленням лікувального та поліклінічного корпусів Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні; реконструкцію (І черга) обласного протитуберкульозного диспансеру; реконструкцію обласного художнього музею; будівництво шкільного стадіону Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Азовське; капітальний ремонт та комплексне утеплення будівель Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №7 І-ІІ ступенів у м. Запоріжжі; будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної дитячої лікарні в м. Запоріжжя; реконструкцію будівлі та термомодернізацію Балабинського НВК І-ІІІ ступенів – гімназії «Престиж».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: