circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Коштом державного фонду на Запоріжжі реалізують 58 проектів

28.03.2019, 13:41

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. У заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Віктор Скобліков.

Члени регіональної комісії розглянули програми та проекти регіонального розвитку, які претендують на реалізацію за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2019 році.

Загальний обсяг коштів ДФРР для області, який планується спрямувати на реалізацію проектів у 2019 році, складає 248,5 млн. грн.

З цієї суми розподілено 154,3 млн. грн. на завершення 12 перехідних проектів. Не розподіленими залишаються 94,2 млн. грн.

З метою відбору проектів на залишок коштів членам регіональної комісії необхідно оцінити подані на конкурс проекти.

– Минулого року були внесені зміни до порядку відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР. Зокрема, визначена мінімальна вартість для проектів будівництва – понад 5 млн. грн., для інших проектів – понад 1 млн. грн. Тому значна кількість поданих на конкурс проектів не може бути допущена до оцінювання через невідповідність новим умовам конкурсного відбору, – зазначила Елла Слепян.

У зв’язку з цим в області було оголошено додаткові конкурсні відбори на 2019 рік за напрямами: розвиток енергоефективності державних і комунальних медичних закладів; розвиток спортивної інфраструктури.

Загалом на конкурсний відбір на 2019 рік подано 156 проектів, з них на онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано 154 проекти.

За результатами попереднього аналізу проектів на відповідність їх умовам та критеріям відбору зі 154 зареєстрованих вчасно на он-лайн платформі проектів відповідають усім критеріям та умовам відбору – 58 проектів, не відповідають умовам – 96 проектів.

Відповідно до чинного законодавства зі 156 проектів до оцінки не допускаються 98 проектів; допускаються – 58 проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: