circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Костянтин Бриль розповів про модернізацію Запорізького електровозоремонтного заводу

23.05.2018, 16:56

text
Поділитися:

Нове обладнання, залучення інвестицій та збільшення замовлень. Такі завдання потрібно виконати, щоб вивести Запорізький електровозоремонтний завод на новий рівень роботи. Про це під час свого візиту на підприємство повідомив голова облдержадміністрації – Костянтин Бриль.

Обмотувальний цех електровозоремонтного заводу. Тут елементи для електродвигунів створюються фактично вручну. Працюють в цеху — переважно жінки. Кажуть: робота важка, обладнання треба модернізувати. В середньому за повну зміну одна робітниця готує десяток ізольованих секцій. Це — частина для потужного електричного двигуна. Секція витримає напругу близько трьох тисяч вольт. В цілому на підприємстві діють 12 цехів. В них працюють дві тисячі людей. Зараз їм вдалося вийти на п’ятиденний робочий тиждень. Збільшились і зарплати.

Втім, аби підприємство працювало стабільно, необхідно не лише модернізувати техніку, а й збільшити кількість замовлень. Це дозволить покращити соціальну підтримку працівників – зокрема оздоровлення, поліпшення умов проживання в заводському гуртожитку.

У планах підприємства – щомісяця оновлювати сім електровозів. Це майже вісімдесят машин на рік. Але для збільшення потужностей потрібна підтримка влади та залучення інвесторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: