+3°

+3°

«Козачка-КПУ» провела 2 матчі проти київської команди «НУПІБ»

26.03.2021, 13:03

Нині «Козачка» перебуває не в оптимальному складі. Ксенія Панькіна та Махбуба Юнісова хворіють. А от опонентки не мали проблем з ротацією. На додачу серед лідерок “Києва” — Аліса Назаревич, котра грала ще за легендарну «Козачку-ЗалК», пліч-о-пліч з нинішньою наставницею запоріжанок Оленою Жержеруновою. Розуміючи становище “козачок”, місцеві фанати віддавали максимум своєї енергетики для підтримки клубу.

Серед уболівальниць — екс-гравчиня «КПУ» Катерина Тихонова, котра зараз виступає за «Вінницьких Блискавок» у Суперлізі.

Тим часом «козачки» повели 4:0. Очки на рахунку Софії Прокопенко та Альбіни Пашкіної. До речі, ці дві баскетболістки відіграли 40 хвилин без замін. Та і замінити їх було ніким. Олена Жержерунова заявила на гру вісьмох гравчинь, дві з яких не виходили на майданчик.

Головну загрозу запоріжанкам становила Аліса Назаревич. Втім, Софія Прокопенко добряче зіпсувала статистику зірки діями в захисті. Фактично вимкнувши з гри грізну Назаревич, наші дівчата за рахунок підбирань та двох триочкових Олександри Сардак та Альбіни Пашкіної виграли стартову чверть — 24:15.

У другій чверті більш агресивно заграла Марина Петржик, яка залишила за собою більшість підбирань у цій 10-хвилинці і навіть відзначилася блок-шотом. Не відставала й Аліса Назаревич, оформивши дабл-дабл, — 19 очок та 11 підбирань. Та ці цифри у статистиці набагато менші, ніж в інших іграх, знову-таки завдяки вдалим діям Софії Прокопенко.

Тим не менш, «козачкам» вдалося зберегти перевагу «+9» перед великою перервою – 34:25. У третій чверті Дар’я Штура тричі “скривдила” кошик суперниць дальніми кидками. Однак втома почала даватися взнаки, тож перед заключною чвертю відрив зменшився – 50:44.

Заключна чверть стала зірковою для нашої Юлії Аляб’євої. Вона забезпечила ривок 8:0, чим і гарантувала перемогу своїй команді – 68:60.

На другу гру проти киянок у “Козачки” сил не вистачило. Наступного дня наші дівчата поступилися киянкам – 70:81, залишившись на п’ятій сходинці турнірної таблиці Вищої ліги. Тепер на команду Олени Жержерунової чекає виїзний тур проти миколаївської «СДЮШОР №4» 3-го та 4-го квітня.