+3°

+3°

«Козачка-КПУ» провела черговий двобій в рамках чемпіонату України

16.02.2021, 16:33

Те, чим займаються дівчата в синіх формах, варто чесно визнати подвижництвом. Кольори харківського «Інваспорту» захищають спортсменки з ураженням слуху. До того ж, через фінансові нюанси, команда не в змозі стабільно брати на виїзд необхідну кількість баскетболісток. Власне, до Запоріжжя приїхало лише сім підопічних Людмили Щедрівої. Тим не менш, навіть зі звуженою ротацією гості показали, що бажання та рішучі дії здатні на міні-дива. Менш ніж за три хвилини гості повели 5:0. Цим вони продиктували увесь подальший ритм цікавої боротьби.

Тим не менш, завдяки досвіду «Козачка» переломила невдалий початок гри. За чотири з половиною хвилини до кінця стартової чверті рахунок став нічийним – 9:9. А далі запоріжанки пішли у передбачуваний відрив. Однак харківʼянки не на мить не збавляли обертів. Один раз скоротили відставання до чотирьох балів.

Урешті-решт більш досвідчена команда Олени Жержерунової дотиснула опоненток. Найбільша кількість очок стабільно за лідерами «Козачки». 25 на рахунку Дар“ї Штури. 21 бал заробила Ксенія Панькіна. У складі «Інваспорту» найкращою бомбардикою стала Тетяна Кулінок. Вона вибила 25 очок. Значущу користь команді гостей також принесла Олена Хороших, у якої 18 пунктів і 10 підбирань. Остаточний рахунок матчу — 79:54, перемога за «КПУ».

Наступного дня гора знову була за «Козачкою». Цього разу рахунок — 85:68. Найближчий опонент запоріжанок – «Полтава». Побажаємо дівчатам не менш упевненої перемоги, а спортсменкам із Харкова — тримати марку, дякуючи якій, дух підопічних Людмили Щедрівої надовго лишиться в запорізьких стінах.