+3°

+3°

«Козачка-КПУ» розділила очки з «Вінніцькими блискавками»

11.02.2020, 21:38

Триває боротьба баскетбольної «Козачки-КПУ» в другій групі чемпіонату України Вищої ліги. У рамках чергового туру запоріжанки провели двобій із «Вінницькими блискавками». Опонент, котрий торік, як і ми, грав у Суперлізі.

Перший матч двобою між «козачками» та «блискавками» завершився на користь гостей «КПУ» — 57:61. Це не на жарт розгнівило підопічних Олени Жержерунової, про що свідчить початок другої гри. Господарки виграють ривок — 12:0. Вісім із 12-ти очок набрала Ксенія Панькіна, чий прогрес цього року вражає. Загальний рахунок стартової чверті — 26:10 ,на користь «Козачки». Головний тренер БК «Козачка-КПУ» Олена Жержерунова говорить, команда було гарно налаштована на гру, адже суперник – основний конкурент за місце у четвірці. Після поразки головним завданням стала реабілітація.

У другій чверті «козачки» протримали візаві на безпечній відстані. На велику перерву наші спортсменки пішли з перевагою в 16 очок. А перед останньою 10-хвилинкою різниця складала 28 пунктів. Було помітно, що гості втратили кураж. Господарки впевнено збільшували перевагу. Найкращою бомбардиркою зустрічі стала Ксенія Панькіна. На її рахунку 35 балів. Це свідчить про те, що молодь починає набирати обертів і це, безперечно, радує як тренера, так і досвідчених баскетболісток. Баскетболістка БК «Козачка-КПУ» Яна Стрілько впевнена, реабілітуватися за поразку команді вдалося, зіграли на максимумі і все вдавалося майже ідеально – і кидки, і підбори. Помилок майже не було, тож перемога – заслужена.

Кінцевий рахунок зустрічі — 93:50, «Козачка» перемагає. Після цього туру «КПУ» посідає 2 сходинку в турнірній таблиці, поступаючись одеському «Інтерхіму» в 3 бали. У наступному турі підопічні Олени Жержерунової матимуть змогу вийти в лідери. Адже двобій 15 та 16 лютого відбудеться саме з одеситками, вдома.