+3°

+3°

«Козачка» зіграла матчі 3-го туру баскетбольної Вищої ліги України

10.11.2020, 13:26

У попередньому турі «Козачка» двічі поступилася в Києві. Домашній двобій із «Інтерхімом» був нагодою запоріжанок реабілітуватися. За підсумком першого матчу господарки перемогли 79:63. Найкращий показник результативності вкотре на рахунку новоспеченої трійки лідерів: Ксенія Панькіна — 21 очко, Рената Юнісова — 22 очки, Дар’я Штура — 24.

Початок другої гри засвідчив слова Олени Жержерунової про рівність боротьби. Переможний для козачок результат стартової чверті 20:15 не давав можливості розслаблятися. А вони й не дозволили собі такої розкоші. У нагороду за працю здобули більш комфортну перевагу перед великою перервою — 45:33.

Але у третій чверті відрив «козачок» лише збільшувався. Перед завершальною 10-хвилинкою різниця дорівнювала цифрі двадцять. Дива для одеситок у четвертому відрізку гри не сталося. Лідери «КПУ» продовжували «розстрілювати» кошик «Інтерхіма». Найбільшу кількість балів у цій грі заробила Ксенія Панькіна. У неї 30 очок, а ще 12 підбирань.

Підсумок другого матчу — 80:65 — на користь «Козачки». За планом наступний тур запоріжанки проведуть у Харкові, конкуруючи з місцевим «Інваспортом». Ігри мають відбутися 14 та 15 листопада. Щодо турнірної таблиці, наразі одразу три клуби мають по 10 очок та формують трійку лідерів. Це «Козачка», «Національний університет біоресурсів та природокористування» та «Інтерхім».