circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

КП “Умвельт” підвищує тарифи за послуги

04.04.2018, 22:32

text
Поділитися:

22-ва мільона гривень. Саме стільки заборгували запоріжці компанії “Умвельт” за вивіз сміття. Ця сума б’є по гаманцю підприємства. Немає можливості закупити нові сміттєві баки та автомобілі. Минулого місяці компанія пропонувала підвищити ціни за послуги. Але проект потрібно доопрацювати.

По вулиці Бочарова, 3 Олег та В’ячеслав забриють сміття за графіком. Аби всюди встигнути, чоловіки виходять працювати о 5 ранку. І на маршруті чоловіки працюють по 12-ть годин. За день вантажники збирають понад 300 контейнерів зі сміттям. Без труднощів не обходиться. Кажуть, люди викидають будівельне сміття у сміттеві контейнери. Через це вони тріскаються та ламаються колеса. Доводиться носити сміття руками.

Ящики кожного дня привозять розбитими, спаленими або без коліс. У цеху їм дають другий шанс на життя. Якщо такий контейнер не перевантажувати, то він служитиме ще 3 роки. Але є ті баки, які вже відремонтувати нереально, а купити нові компанія не може. Не вистачає коштів. Про відсутність контейнерів біля будинку або невчасний вивіз сміття жителі міста телефонують у відділ логістики. На дзвінки відповідає Анастасія.

Завдання дівчини прийняти проблемну заявку. Анастасія заповнює її у спеціальній програмі. В ній знаходяться всі адреси міста. Наприклад, якщо з якихось причин у людей не вивозили сміття, Анастасія у програмі вказує інший день вивозу.

Одна із причин, чому компанія не вчасно вивезла сміття — несправність автомобіля. У компанії їх небагато — 32-ві штуки. Із них кожного дня на ремонті знаходиться до 6 машин.

У компанії немає коштів на придбання нових автомобілів та сміттєвих баків. Тому “Умвельт” і збирається підвищити тарифи за послуги. Свій проект керівники підприємства винесуть на виконком в кінці квітня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: