circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Кращі педагоги Запоріжжя розповіли про секрет успіху

04.10.2019, 19:33

text
Поділитися:

Цієї неділі Україна відзначатиме День працівників освіти, або як його звикли називати — День учителя. Саме на педагогів покладено велику відповідальність за те, якими будуть наступні покоління. Для цього вчителям самим треба розвиватися, адже світ змінюється і разом з ним має змінюватись підхід до навчання, впевнені працівники освіти. Запорізькі вчителі приділяють багато уваги самовдосконаленню. Про це свідчать успіхи учнів, зазначають в профільному департаменті. Кращі педагоги — їх близько 70 -- напередодні професійного свята отримали премії від міського голови. В чому полягає таємниця професійного успіху, журналісти “Акцентів” спитали у тих, хто отримав відзнаки.

Сучасна українська школа починається вже з першого класу, і велика роль у її розбудові відведена саме молодим вчителям. Анастасія Бикова прийшла до школи лише кілька років тому. Зараз викладає у початкових класах за оновленою методикою. Малеча отримує всі необхідні знання — від англійської мови до математики.

Урок правознавства у старших класах ліцею “Логос”. Заняття веде досвідчений педагог — Олег Кайдаш. Після ділиться з нашою знімальною групою професійними секретами. Учні Олега Кайдаша неодноразово займали призові місця на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах з правознавства. Це допомогло багатьом з них визначитися з майбутньою професією.

Тож, формула успішної освіти має такий вигляд -- завзяття молодих помножене на досвід педагогів зі стажем. І, звісно варто, пам’ятати про те, що з цікавим вчителем, і учні будуть тягнутися до знань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: