circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Кращі українські тенісисти провели урок настільного тенісу для школярів

29.11.2018, 15:29

text
Поділитися:

Цієї осені настільний теніс у Запоріжжі переживає період бурхливого розвитку. У місті проведено кілька стартів всеукраїнського масштабу, працює професіональний клуб. Але головним завданням обласна федерація бачить – залучення до занять цим видом спорту підростаючого покоління. Одним зі таких способів – є уроки тенісу, які проводяться у навчальних закладах. Черговий відбувся у загальноосвітній школі №22.

Уроки настільного тенісу є окремим напрямком роботи запорізької обласної федерації. Вони проводяться спільними зусиллями – разом з тренерами дитячо-юнацької спортивної школи №4, де настільний теніс є одним з профільних видів спорту, та за підтримки Департаменту освіти та науки Запорізької міської ради. Робота проводиться у кілька етапів.

Роботу з учнями під час цих уроків проводять досвідчені фахівці – майстри спорту, київсько-херсонське подружжя Тимур та Марія Войтехови. Їх для роботи у спортивній школі №4 цієї осені запросила обласна федерація. 22-га школа – третій за ліком навчальний заклад, у якому проводиться урок настільного тенісу. І навіть цей невеличкий досвід показує очевидний ефект такої системи.

Головний акцент подружжя Войтехових ставить на найбільш юних дітей. Незважаючи на те, що для роботи з ними необхідне неабияке терпіння та витримка, саме в них тренери бачать майбутнє запорізького тенісу. Тому труднощі їх не лякають.

22-га школа має певні традиції у настільному тенісі. Тут навчається чемпіонка України минулого року, майстер спорту Аліна Ман, виховано двох кандидатів у майстри спорту. Тому, керівник школи сподівається, що до цієї скарбнички додадуться нові нагороди. А розпочатися це має з тих учнів, які прийшли на урок настільного тенісу.

Урок відвідали понад 30 учнів третіх класів. Спочатку вони подивились невеличкий майстер-клас від Тимура та Марії Войтехових. А потім у них з’явилася можливість познайомитися з цим видом спорту. До столу бігли наввипередки. Такий ентузіазм дає привід сподіватися, що запорізькі тенісні клуби вже незабаром поповняться новими юними спортсменами. А це, з часом, принесе і перемоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: