circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Кредити «5-7-9» стали більш доступними: міський голова уклав угоду з банком

01.10.2020, 19:36

text
Поділитися:

На початку зустрічі міський голова ознайомив представників банку із особливостями розвитку Запоріжжя та його бізнес-середовища. Також зазначив, через відсутність належної підтримки з боку держави, місто змушене покривати власним коштом навіть захищені статті бюджету. Яскравим прикладом цьому стала недостатня держсубвенція на освіту та медицину. І це при тому, що навесні цього року місто виділило 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. Кошти пішли на протиепідемічні заходи, закупівлю необхідного обладнання та медпрепаратів.

Через пандемію коронавірусу у непростій ситуації цьогоріч опинилися й запорізькі підприємці. Тож було розроблено одразу кілька напрямків для їхньої підтримки. Зокрема, бізнесменів першої групи звільнено від оподаткування. З 1-го травня по 31-е липня на 50% зменшено розмір плати за тимчасове користування місцями розміщення реклами, які перебувають у комунальній власності. Також у рамках міської програми виходу з коронакризи ухвалено рішення про компенсацію відсотків за позиками програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Відповідні договори про співпрацю попередньо підписали із трьома українськими банками.

Згідно з договором, місто компенсуватиме 5%  процентної ставки. Це стосується позик, які не перевищують 600 тисяч гривень. Міський голова переконаний, така допомога стане гарним стимулом для подальшого розвитку підприємництва. Представники банку у свою чергу додали: сподіваються на подальшу співпрацю із містом.

На завершення зустрічі, міський голова підписав із банком меморандум про подальшу співпрацю у рамках проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: