+3°

Кубок України з баскетболу. БК “Запоріжжя” поступилося Дніпру.

15.12.2017, 18:11

video text

Минуло півтори хвилини стартової чверті, як у кошик запоріжців влетів перший м’яч, та ще й кинутий з-за дуги. Автором триочкового став екс-гравець нашої команди Павло Ревзін. Потім зусиллями Олександра Мішули, Максима Закурдаєва та капітана дніпрян Станіслава Тимофеєнка гості створили 9-очковий відрив. Слід визнати, що наш колектив сам дозволив статися такому відставанню. Невпевнено діяв навіть флагман запорізького клубу Станіслав Овдєєнко. Він змарнував два кидки з гри та стільки ж зі штрафного.

У другій чверті до запорізьких фанатів повернулась надія. Покращена результативність Олексія Щепкіна, Юрія Кондракова, Валерія Анісімова та Максима Теряника допомогла вийти господарям уперед. Спочатку ми випередили суперника на два очки, згодом збільшили перевагу до семи. Однак все це тривало недовго. У третій 10-хвилинці знову домінував Дніпро. Перед заключним відрізком поєдинку ZOG відставав на один пункт, тож мінімальна інтрига зберігалася. Але в 4 чверті будь які сподівання зійшли нанівець. Зокрема дякуючи досвідченому Дмитру Глєбову, який загасив наш кошик 9 очками.

Кінцевий рахунок зустрічі (68:83) – і Дніпро виходить до ¼ Кубка України. За право виступати в півфіналі вони поборються зі столичним Будівельником. Щодо Запоріжжя, то на даний момент вони зосереджені на останній грі в цьому році. У рамках суперліги, команді Валерія Плеханова залишилось провести матч із Миколаєвим. Він відбудеться 24 грудня. Стартує о 16:00.