+3°

+3°

“Кубок відкриття сезону”: результати змагання з академічного веслування

11.06.2021, 12:51

На Дніпровському лимані 6-го червня було спекотно. Тут зібралось 54 спортсмени. Учасники долали дистанції в один, півтора і два кілометри. На кону — путівка на всеукраїнські змагання у Дніпрі.

У двійці парній серед юнаків першими прийшли Михайло Слущенко зі спортінтернату та Захар Педенко із ДЮСШ “Україна”. Академічним веслуванням займаються уже близько 3-х років. У кожного є по декілька золотих медалей на обласному рівні. Привабливою особливістю для них у цьому виді спорту став фізичний розвиток.

На змагання завітала спортсменка із харківської ШВСМ Люба Довго. Вона була в парі із запоріжанкою Оксаною Зінченко. Дівчата посіли перше місце у двійці парній серед юніорок. Змагання стали для них підготовчим етапом перед Кубком України.

За результатами змагань на Кубок України поїдуть 12 запорізьких спортсменів і одна харків’янка. Всеукраїнська першість проходитиме 25-27 червня у Дніпрі.