circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Анатолій Куртєв відповів на актуальні запитання: Який обсяг депутатського фонду депутатів міської ради у 2022 році

06.01.2022, 11:05

text
Поділитися:

На бюджетній сесії, яка відбулась наприкінці грудня, було затверджено Програму використання коштів депутатського фонду у 2022 році. Згідно з нею цього року загальний обсяг депутатського фонду складе 128 мільйонів гривень.

У порівнянні з минулим роком розмір депутатського фонду зріс з 1 до 2 мільйонів гривень на кожного депутата міської ради.

Щодо цього ми вже встигли почути ряд зауважень. Мовляв, ці кошти можна було б використати на інші цілі, а не на «потреби» депутатів.

Аби люди не піддавалися маніпуляціям та дезінформації, поясню запоріжцям, на що підуть гроші з депутатських фондів.

В.о. міського голови Анаталій Куртєв зазначив: “У першу чергу хочу наголосити, що ці кошти не можуть бути використані на утримання депутатів, їхніх помічників, виплату заробітних плат депутатам, адже депутати міської ради ніколи не отримували заробітну плату за свою депутатську діяльність. Ці гроші, відповідно до пропозицій і звернень депутатів, будуть спрямовуватись на вирішення важливих для міста та запоріжців питань і матеріальну допомогу тим, хто її потребує.Це дуже важливий механізм взаємодії депутатського корпусу та громадян. Адже саме депутати, завдяки постійному спілкуванню з запоріжцями, краще за інших знають проблеми своїх округів, та можуть спрямувати кошти зі свого фонду на їх вирішення”.

Кошти можуть бути спрямовані на:

▪️проведення робіт по капітальному ремонту житлових будинків;
▪️облаштування та благоустрій внутрішньоквартальних доріг;
▪️улаштування та підтримання в належному стані дитячих та спортивних майданчиків;
▪️благоустрій парків, скверів, ремонт доріг, обрізку дерев;
▪️проведення поточних та капітальних ремонтів, придбання матеріалів для ремонту, проведення заходів бюджетних установ міста, покращення їх матеріально-технічної бази та інше.

Анатолій Куртєв додав: “Також 20% депутатського фонду депутат може спрямувати на фінансову допомогу громадянам Запоріжжя та внутрішньо переміщеним особам, проживаючим у Запоріжжі, які опинилися у скрутній ситуації. Всі видатки мають здійснюватися згідно з вимогами діючого законодавства”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: