circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Курорти Запорізької області офіційно оформляють робітників

03.08.2018, 13:22

text
Поділитися:

Для легалізації трудових відносин у туристичній та курортній сфері та залучення до оподаткування найманої праці в місцях масового відпочинку фахівцями ГУ Державної фіскальної служби у Запорізькій області щороку проводиться операція «Курорт». За даними електронної системи, яка реєструє повідомлення про прийняття на роботу працівників, кількість новостворених робочих місць у курортний сезон значно зростає.

За повідомленням ГУ ДФС у Запорізькій області, все більше підприємців обирають легальний шлях ведення бізнесу. Зокрема, у червні від 451 суб’єкта господарювання надійшли повідомлення про офіційне оформлення трудових відносин з працівниками. Це майже у чотири рази перевищує минулорічні дані – торік лише 123 суб’єкти господарювання направили до територіальних органів ДФС відповідні повідомлення. При цьому кількість офіційно працевлаштованих працівників зросла більш ніж у п’ять разів у порівнянні з червнем 2017 року – із 350 осіб до 1802.

Завдяки проведеній роботі легалізовано понад 5,4 мільйона гривень доходів. Додатково до бюджету надійшло 2,3 мільйона гривень, зокрема, 1,2 мільйона гривень єдиного соціального внеску, 973 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 82 тисячі гривень військового збору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: