circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Квінтет саксофоніста з Чикаго дав єдиний в Україні концерт на запорізькій сцені

05.12.2019, 14:20

text
Поділитися:

Різдвяний фрі-джаз у Запоріжжі. Саме з нашого міста вирушив у європейський тур квінтет відомого саксофоніста з Чикаго Марса Вільямса. Для України це єдиний концерт. У його програмі — відомі на весь світ різдвяні пісні. Та виконані вони у своєрідній фрі-джазовій манері.

На сцені – Марс Вільямс, відомий чикагський саксофоніст. У Запоріжжі його квінтет виконує різдвяні пісні в особливій стилістиці Альберта Ейлера, ікони імпровізаційної музики. Можна сказати, це був Джіммі Хендрікс фрі-джазу. З його триб’ютом Марс Вільямс об’їздив півсвіту і всюди його зустрічали із захопленням.

Марс Вільямс, саксофоніст проекту “Mars Williams Presents: An Ayler Xmas”: “Я працював над цим проектом більше року, грав оригінальний матеріал зі своїм гуртом і записав три компакт-диски з різдвяними піснями, надихнувшись Айлером”.

Сам по собі Марс Вільямс – величина зі світу джазової та рок-музики. Він номінувався на премію Греммі, грав з Біллі Айдолом та Міністрі. Сьогодні поруч з ним на сцені — теж відомі музиканти. Серед них і контрабасист з України – Марк Токар. Запоріжжя — це перше та єдине місто в Україні у гастрольному розкладі музикантів. Попереду у квінтету Марса Вільямса – виступи у Польщі, Німеччині та Австрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: