circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

КВК відзначив ювілей – 55 років

09.11.2016, 15:57

video text
Поділитися:

Рівно 55 років тому, 8 листопада 1961 року, в ефір вийшов перший випуск передачі КВК. Улюблена поколіннями гра й сьогодні збирає біля телевізорів тисячі шанувальників по всьому світу.

У Запоріжжі для учасника команди КВК Віталія Гончаренко це частина життя. Хлопець захоплюється Клубом веселих та кмітливих з дев’ятого класу. Розповідає, спочатку грав у шкільній та університетській командах, згодом став одним із учасників колективу «Заїнька». Хлопці брали участь у багатьох телевізійних шоу. Наприкінці цього місяця презентують власний серіал. Віталій розповідає, ця галузь не тільки дарує піднесений настрій, але й інтелектуально розвиває. Адже для написання жартів необхідно бути обізнаним у багатьох темах. Також КВК відкриває багато можливостей для самореалізації.

– В подальшому можна стати ведучим заходів, бути телеведучим, писати сценарій, бути актором. Це своя школа життя, акторська школа життя, яку можна закінчити та бути актором без спеціальної освіти, – розповідає Віталій Гончаренко, учасник команди «Заїнька».

Віталій додає, зараз сучасні гумористичні  команди набувають індивідуальності. Раніше такого не було. Створення сценічного образу складний творчий процес.

Постійно працює над собою й Микита Налівкін. У гумористичній сфері працює вже вісім років. Зараз тренує молодих, веселих та кмітливих. Розповідає, в Україні нові проекти стають популярнішими, ніж ліги КВК.

– В Україні зараз саме поняття «КВК» вже відходить. Його заміняє «Ліга сміху». В принципі, це одне й теж. Приємно, що ці поняття існують. Там, де веселі та кмітливі можуть себе реалізувати, – каже Микита Налівкін, редактор Запорізької ліги КВК.

Микита ділиться,  іноді виникають складнощі при написанні жартів. Єдиний спосіб подолати проблему – постійна праця та самовдосконалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: