+3°

+3°

Лави запорізьких спортсменів поповнилися майстрами спорту

20.11.2019, 18:02

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №11 гучно заявили про себе на всю країну. Триатлоністи та дзюдоїсти ДЮСШ протягом 2019 року стабільно брали участь у всеукраїнських стартах. Як результат – маємо трьох майстрів спорту та одного КМС.

Серпень цього року став зірковим часом для Анастасії Терентьєвої. Вихованка ДЮСШ 11 посіла перше місце на національній першості з триатлону серед юніорок. Таким чином підопічна Сергія Дрозда втілила виплекану мрію – виконала норматив майстра спорту України.

Ще один представник ДЮСШ 11 – Ілля Змаженко. Він дзюдоїст, тренується під наставництвом Вахіда Тахмазова. У вересні на всеукраїнському турнірі пам’яті Бабаєва хлопець здобув “золото”. Тож маємо ще одного майстра спорту.

Ще один учень Вахіда Тахмазова – Магомед Хакімов став третім на чемпіонаті України з дзюдо до 18 років. Виконав КМС. Плідним рік видався і для підопічного Євгена Самсонова – Данило Гололобов. Хлопець став майстром спорту, посів 5 місце на національній першості серед дорослих. Дякуємо спортсменам за сумлінну працю та бажаємо нових звершень у наступному сезоні.