circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Лікарні Запорізької області отримали нове кардіологічне обладнання

02.04.2019, 14:05

text
Поділитися:

З квітня цього року кваліфіковані фахівці поліклінік обраних лікарень кожного госпітального округу в області розпочинають здійснювати добову реєстрацію електрокардіографії та ультразвукового дослідження серця та судин. Діагностичні послуги будуть надавати безоплатно за направленням лікарів первинної ланки при наявності показань у кардіоваскулярних хворих або осіб, що мають фактори ризику хвороб системи кровообігу.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Отримання безкоштовної діагностичної послуги стало можливим завдяки забезпеченню цих закладів медико-діагностичним обладнанням, закупленим за кошти субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Забезпечення лікарів функціональної діагностики апаратами добової реєстрації ЕКГ дасть можливість застосовувати у роботі метод холтерівського моніторингу ЕКГ для виявлення порушень у роботі серця пацієнтів, навіть якщо ці порушення трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ проводиться безперервно протягом 24 і більше годин в умовах щоденної активності пацієнта, після чого отримані дані аналізуються лікарем. Це дослідження широко застосовується в амбулаторних умовах для діагностики ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Завдяки отриманим сучасним апаратам ультразвукової діагностики виробництва Philips Medical Systems лікарі зможуть більш детально візуалізувати внутрішні органи людини, що дозволить своєчасно та якісно діагностувати та диференціювати вроджені та набуті вади серця, стадії захворювань серцево-судинної системи та динамічно спостерігати за хворим, оцінюючи ефективність лікування.

За більш детальною інформацією звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: