circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Лікарні Запорізької області підготувалися до збільшення кількості пацієнтів з COVID-19

10.11.2020, 08:10

text
Поділитися:

7-8 листопада, заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва, Віталій Кардаш і Андрій Буйний, із робочою поїздкою відвідали лікарні області, що лікують хворих на коронавірус. Посадовці перевірили роботу медичних закладів в Мелітополі, смт. Якимівка, Приморську та Бердянську.

Під час поїздки заступники голови ОДА обговорили із представниками місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій стан підготовки лікарень, можливості розгортання додаткових ліжок для хворих на COVID-19, забезпечення їх киснем. Так, у місті Мелітополь продемонстрували високу підготовку по всім питанням. Під ковід там виділено 250 ліжок, забезпеченість киснем 84%. В місті є реальний план реагування на погіршення епідситуації. Регулярно здійснюються поставки кисню. У медзакладах є 3-х місячний запас медичних препаратів, чітко виконується протокол лікування COVID-19.

У КНП «Якимівська ЦРЛ» під ковід виділено 30 ліжок. В Якимівській селищній раді визначили можливість розгортання ще 67 ліжок для хворих на COVID-19, шляхи додаткового забезпечення киснем, план навчання медиків з інших відділень.

У місті Бердянськ проведено нараду із представниками керівництва міста, працівників медичного закладу, а також Приморської РДА, Приморської ЦРЛ та ДЗ «Дитячий спеціалізований санаторій «Бердянський» МОЗ України. Обговорено план розширення ліжкового фонду і забезпечення киснем.

Окремо, під час поїздки Олена Теряєва, Віталій Кардаш і Андрій Буйний обговорювали з місцевими посадовцями питання забезпеченості закладів охорони здоров’я киснем, запасом медичних препаратів, засобами індивідуального захисту. Також розглядалися питання щодо безоплатності медичної допомоги хворим на COVID-19, відпрацювання маршруту пацієнта, розгортання тимчасових госпіталів на немедичних локаціях, мобілізації медиків та інтернів, забезпечення їх засобами індивідуального захисту і план навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: