circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Лікарням Бердянська та Енергодара передали апарати штучної вентиляції легенів

23.11.2020, 11:29

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній клінічній лікарні було передано два сучасних апарати штучної вентиляції легенів для міських лікарень Енергодара та Бердянська. Це обладнання отримано від Міністерства охорони здоров’я для підтримки медичних закладів, де фіксується велика кількість захворілих на COVID-19.

Як розповів медичний директор Запорізької обласної клінічної лікарні Олексій Кулініч, апарати штучної вентиляції легенів використовуються для лікування хворих з тяжким перебігом пневмонії. По суті, апарат дихає замість людини та рятує тяжко хворому пацієнту життя.

– Передані апарати штучної вентиляції легенів для м. Енергодар та м. Бердянськ для ковідних лікарень. Це обладнання використовується для лікування різних патологій. Апарати ШВЛ у рази покращують рівень надання медичної допомоги та зменшують негативні наслідки тяжкої хвороби. Ми бачимо, що Держава дбає про громадян та лікарів, які зможуть працювати на сучасному обладнанні та рятувати життя, – розповів Олексій Кулініч.

Сучасний апарат ШВЛ отримав Андрій Бредихін – керівник КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради Запорізької області. Він розповів, що на сьогодні у лікарні знаходиться 14 пацієнтів з діагнозом COVID-19, у відділенні реанімації лежить чотири тяжко хворих. З них двоє потребують кисневої допомоги, а двоє – підтримки штучної вентиляції легенів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: