circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Лікарням Запорізької області передали нове обладнання

06.05.2021, 12:12

text
Поділитися:

Сьогодні в обласній клінічній лікарні за участі заступниці голови облдержадміністрації Злати Некрасової та директора Департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича у власність громад передали нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики.

Обладнання закуплено на державні кошти та передано у безоплатне користування опорним лікарням області. Усього придбано 8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes і 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue.

Вже сьогодні медичне устаткування підсилить діагностичні відділення у лікарнях міст Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи, Бердянськ та Запоріжжя.

Інноваційні діагностичні системи мають забезпечити якісні результати діагностики при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях.

Нове обладнання достатньо мобільне, що дозволить безпосередньо в палатах проводити діагностику тяжких пацієнтів, які не можуть самостійно дійти до потрібного кабінету.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, нове устаткування застосовуватиметься більшою мірою при екстреному наданні допомоги і первинній діагностиці – лікар зможе оперативно провести якісне обстеження та вірно поставити діагноз з перших хвилин прибуття пацієнта до медзакладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: