circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Лікуватися всією родиною: у стоматполіклініці №1 відбулася реорганізація

16.12.2020, 17:53

text
Поділитися:

Восени минулого року у першій стоматполіклініці розпочалася капітальна реконструкція всього правого крила. За планом адмінкорпус із першого поверху переїхав до цокольного, де також зробили ремонт. А на вивільненій території розмістили дитяче відділення, що раніше функціонувало на вулиці Кам’яногірській.

Незважаючи на те, що переїзд відбувся тиждень тому, робота у відділенні не зупинялась. До цього стоматологи працювали у спільних кабінетах, які розмежовувались лише перегородками. У нових умовах для кожного лікаря — окреме приміщення. До речі, розмістили тут одразу як терапевтичних стоматологів, так і ортодонтів та хірургів. Такі оновлення подобаються персоналу, а маленькі пацієнти не бояться відвідувати заклад.

Міський голова у Фейсбук зазначив: наразі у стоматології створено усі необхідні умови для маленьких пацієнтів.

У закладі капітально оновили цокольний поверх, куди переїхав адмінкорпус та де облаштували великий актовий зал. Крім цього, відремонтували і реєстратуру, поділили її на дві частини.

Стоматологи зізнаються: після приєднАння дитячого відділення лікувати стало простіше. Адже тепер можуть займатися проблемами не лише батьків, а ще й дітей. До того ж, малечу не потрібно водити по кабінетах. Усі дитячі спеціалісти знаходяться поруч. Їх тут, до речі, вісім. Також у закладі створили окреме місце для стерилізації медичного інструментарію.

Вцілому на реконструкцію у першій стоматології витратили понад мільйон гривень. Подібні оновлення можливо виконати і в інших стоматполіклініках. Однак через те, що НСЗУ встановила тариф за візит до стоматолога лише у сумі 9 гривень, місту довелось взяти на себе усі базові витрати закладів. Натомість це фактично не залишає коштів на розвиток міських стоматологій.

Протягом останніх трьох років у Запоріжжі це вже третя реорганізована стоматологія. Ремонти виконали в Олександрівському та Хортицькому районах. Наступного року планують оновити й у Дніпровському.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: