circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Літературними лабіринтами блукали запорізькі школярі

27.11.2018, 20:34

text
Поділитися:

Читання корисне для вашого інтелекту. Це вкотре довела запорізька команда школярів з 31-ї гімназії, яка вже восьмий раз поспіль перемогла у міському літературному конкурсі “Лабіринт”. Мета змагання — навчити школярів не лише аналізувати літературу, а й працювати у команді. Детальніше розповість Вікторія Біла.

Найкращу класну кімнату в Україні із зарубіжної літератури визначило спеціальне журі під час всеукраїнського конкурсу. Клас розташований у гімназії номер 31. На стінах тут живопис з класичних творів, а замість дошки — проектор. Клас поділили на тематичні куточки, у яких учні можуть “подорожувати” світом не виходячи зі школи.

Саме тут готуються до літературного конкурсу “Лабіринт” учні від 8до 11 класів. Один з секретів успіху черги перемог — своєрідна підготовка за власною методикою вчительки зарубіжної літератури Наталії Дедюєвої. Вона сама створює збірки питань для підготовки дітей. Окрім цього, до кожного вивченого твору учні готують творчий доробок. Це малюнки, поезії та твори різними мовами.

Учні кажуть, твори обирають не лише за шкільною програмою. Адже цікавими можуть бути і твори сучасних авторів. Готуються діти близько місяця, змагаються у двох вікових категоріях — старшої та середньої школи. Привозять перше місце вже 8-й рік поспіль.

Школярі кажуть, аби перемагати — треба не просто читати улюблені книжки. Кожен урок разом із вчителем можна перетворити на літературну екскурсію або навіть театральну виставу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: