circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Літнім самотнім запоріжцям надають продуктові набори

26.05.2020, 12:33

text
Поділитися:

В умовах карантину в Запорізькій області продовжується робота щодо забезпечення одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які потребують догляду, малозабезпечених осіб, одиноких матерів, дітей з інвалідністю продуктовими наборами, засобами особистої гігієни.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, на даний час 12,7 тисяч громадян соціально вразливих верств населення забезпечені продуктами харчування та засобами особистої гігієни.

Місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування коштом місцевих бюджетів забезпечено 4,8 тисяч жителів області продуктами харчування в режимі адресної доставки.

Також до роботи щодо забезпечення одиноких осіб похилого віку, малозабезпечених осіб, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю продуктами харчування активно долучаються громадські, благодійні організації, фізичні особи-підприємці. На сьогодні за рахунок благодійників забезпечено продуктами харчування 6,6 тисяч осіб.

Понад 1,1 тисячі осіб вразливих категорій в умовах карантину забезпечені гігієнічними наборами та предметами першої необхідності.

Багато благодійників спрямовують допомогу через ветеранські організації та безпосередньо людям поважного віку, сім’ям з дітьми тощо.

Активно працює інформаційна платформа «Допомога поруч». Завдяки цьому проєкту люди звертаються за мобільною допомогою та соціальними послугами.

Також громадяни активно користуються «гарячою» телефонною лінією обласної державної адміністрації 0-800-503-508.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: