circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майбутні медики вчаться рятувати життя за лічені хвилини

20.12.2019, 20:20

text
Поділитися:

Надати невідкладну медичну допомогу за лічені хвилини. Навчають цьому у тренінговому центрі, що працює у Запорізькому медуніверситеті. Спецзаняття на надсучасному обладнанні відвідують не лише майбутні медики. Рятувати життя там вже навчили і нацгвардійців. Такий тренінг організували і для журналістів.

У Запорізькому медуніверситеті навчаються понад 9 тисяч студентів. Для опанування знаннями вони користуються надсучасним обладнанням. Технологія “віртуального пацієнта” дозволяє студентам та інтернам опрацьовувати клінічні сценарії у режимі реального часу. На моніторі висвітлюються необхідні для лікаря показники. Наприклад, тиск і частота пульсу. Всі дослідження “віртуального пацієнта” проводяться оперативно. А ще майбутні медики вивчають будову тіла людини у 3D-форматі.

Надсучасне обладнання встановлене у міжкафедральному тренінговому центрі. Студенти практикуються знімати кардіограму та здійснювати ультразвукове дослідження на справжніх апаратах. Практичні навички отримують також на манекенах, спеціальних симуляторах і тренажерах.

З усім цим обладнанням журналістів ознайомили під час екскурсії центром. На спеціальному манекені навчили надавати невідкладну допомогу. Обладнання Запорізький медичний університет щороку закуповує для клінічних кафедр, які працюють у лікарнях. Його використовують для надання професійної меддопомоги запоріжцям.

Чимало випускників університету працюють не лише в Україні, а й за кордоном. Керівництво каже: в інших країнах працюють понад тисяча колишніх студентів Запорізького державного медуніверситету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: