circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майже 1,6 тис. запоріжців поставлено на облік за вчинення домашнього насильства

08.04.2021, 10:28

text
Поділитися:

У поточному році працівниками сектору протидії домашнього насильства забезпечено реагування на 950 повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством. За результатами проведених перевірок, 250 «сімейних тиранів» притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них – 14 за порушення термінового заборонного припису, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівниками поліції було винесено 315 термінових заборонних приписів.

Працівниками поліції районного управління протягом поточного року задокументовано 8 фактів систематичного домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) та 1 факт (ст. 390-1 КК України) – порушення вимог обмежувального припису. За всіма фактами порушені кримінальні провадження.

З метою недопущення повторних фактів домашнього насильства, поліцейські проводять з правопорушниками профілактичну роботу. Наразі, у територіальних підрозділах Запорізького районного управління на профілактичному обліку за вчинення домашнього насильства перебуває 1587 осіб, з яких 381 – поставлено у поточному році.

Працівники поліції постійно співпрацюють з представниками соціальних служб та громадських організацій для надання комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Правоохоронці закликають громадян не замовчувати насильство. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або свідками домашньої тиранії, звертайтеся до органів поліції за телефоном 102.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: