circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Малозабезпеченим запоріжцям нададуть допомогу на 2,7 млн гривень

01.04.2021, 10:26

text
Поділитися:

За участі заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова в онлайн режимі відбулося засідання Комісії з надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до рішення обласної ради від 29.12.2020 № 24 «Про обласний бюджет на 2021 рік» для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, у рамках реалізації Цільової програми соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020-2024 роки передбачені кошти обласного бюджету в обсязі 10 млн гривень.

На засіданні Комісії 31 березня розглянуто 1330 заяв, отриманих облдержадміністрацією та Департаментом соціального захисту населення. За результатами засідання прийнято рішення виділити адресну грошову допомогу 1297 громадянам на загальну суму 2 771 955 гривень.

Серед заявників 103 особи з онкологією, які потребую високовартісного лікування, 1186 осіб на загальних підставах та 8 опікунів осіб з інвалідністю.

33 особам відмовлено в наданні грошової допомоги, через низку причин, зокрема, у зв’язку з перевищенням середньомісячного доходу, через зміну місця проживання та у зв’язку з повторним зверненням (матеріальна допомога вже надана цьогоріч).

Виплата матеріальної допомоги здійснюватиметься у порядку черговості, але онкохворим кошти надійдуть незалежно від дати реєстрації заяви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: