circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Марокко та Запоріжжя налагодять обмін туристами

22.12.2017, 13:11

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулося засідання за круглим столом на тему «Запоріжжя туристичне», в якому взяли участь директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, член делегації Королівства Марокко, заступник Ради східного регіону Орієнталь з міжнародних зав’язків Таіп Месбахі та голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.

Представники громадської організації «Запорізька обласна туристична асоціація», музеїв та суб’єктів туристичної діяльності презентували туристичні об’єкти Запорізького краю та розповіли про розвиток інфраструктури туристичних та курортних територій.

Пан Таіп Месбахі зазначив, що делегація Королівства Марокко перебуває в Запорізькій області на запрошення обласної державної адміністрації з метою налагодження торговельно-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва. Він зізнався, що на членів делегації незабутні враження справили Запоріжжя, Хортиця, українські пісні та відвідини музеїв. Велике зацікавлення викликали можливості курортних територій Запорізької області, зокрема, Азовського узбережжя. На його думку, обмін туристами між Марокко та Запорізькою областю має великі перспективи та сприятиме розвитку зв’язків між двома нашими країнами.

– Сьогодні дуже важливо, що Запорізька область налагоджує безпосередні зв’язки з різними країнами. Туристичний потенціал Запорізького краю безмежний, і ми раді запрошувати до нас гостей з усього світу. Під час перебування в Запоріжжі марокканської делегації ми ще раз впевнилися, що навіть такі далекі одна від одної країни мають чимало спільного, зокрема бажання стабільного процвітання, зацікавленість у розвитку культурних та ділових відносин, – зазначив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної держадміністрації Владислав Мороко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: