circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Маршрут поїздів «Інтерсіті» можуть подовжити до Бердянська

18.11.2021, 08:18

text
Поділитися:

16 листопада голова Запорізької облдержадміністрації здійснив робочу поїздку до Києва, метою якої були зустрічі, присвячені покращенню транспортної інфраструктури регіону.

Зокрема, у Міністерстві інфраструктури України Олександр Старух взяв участь у нараді за участі представників Міністерства, Європейського Інвестиційного банку та “Укрзалізниці” – обговорили питання залучення кредитних коштів на оновлення рухомого складу “Укрзалізниці” у Запорізькій області.

Наразі критично стоїть питання оновлення електричок у Запорізькій області. Термін роботи електрички 25 років, завдяки капітальним ремонтам у нас подовжують цей термін до 60 років. Але вже 2028 року жодна з працюючих в регіоні електричок не зможе отримати дозвіл на перевезення пасажирів – їх не будуть допускати на лінію. Зараз терміново потрібно опрацьовувати питання закупівлі нового рухомого складу за кредитні кошти, – розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

Ще одним питанням, яке порушили під час цієї зустрічі, було подовження електрифікації залізничних колій до Бердянська, аби в перспективі запустити у курортному напрямку електрички та швидкісні поїзди класу “Інтер-Сіті”. Також обговорили способи подальшого розвитку державного підприємства “Аеропорт Широке”.

Найближчим часом всі ці питання буде розглянуто на регіональному рівні між усіма зацікавленими сторонами, обласна влада хоче почути позицію громад. За результатами такої роботи буде сформульовано технічне завдання та пропозиції щодо втілення проєктів покращення транспортної галузу Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: