circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Маршрути Запоріжжя обслуговуватимуть 50 нових великих автобусів

02.07.2018, 06:52

text
Поділитися:

Підприємство «Запоріжелектротранс» отримало дозвіл на придбання ще 50 автобусів великої місткості на умовах фінансового лізингу. Таке рішення було прийняте на сесії міської ради.

У Запоріжжі продовжується реалізація міської програми розвитку громадського транспорту. Одне з її головних завдань – оновлення рухомого складу комунального транспорту. Це збирання нових трамваїв, придбання автобусів, трамваїв і так далі. У результаті у місті поступово збільшується роль комунального транспорту, який повертає свої позиції, втрачені у 90-ті роки.

Зокрема за два попередні роки для «Запоріжелектротрансу» було придбано 45 великих автобусів. Вони обслуговують маршрути №17, №18, №72, а також нещодавно відкритий маршрут №59. Це маршрути великої протяжності. Головне їх завдання – забезпечити зв’язок спальних районів з центром міста, вивезення пасажирів у час «пік». Для того щоб повністю вирішити цю проблему Запоріжжю необхідні додаткові автобуси великої місткості.

Міський голова Володимир Буряк відзначав, що у 2018 році реалізація міської програми розвитку громадського транспорту продовжиться. Планується зібрати чотири трамваї у рамках програми Володимира Буряка «Запорізький трамвай». Ще один крок – придбання 50 великих автобусів на умовах фінансового лізингу.

«Запоріжелектротранс» отримав дозвіл на купівлю автобусів. Підприємство визначило орієнтовний обсяг коштів, необхідних у 2018 році для реалізації програми закупівлі 50 автобусів на умовах фінансового лізингу. Це 65,6 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: