+3°

+3°

Матчі Екстра-ліги України з міні-футболу відбулися у Запоріжжі

18.09.2018, 16:49

Дебютувати в Екстра-лізі запоріжцям довелось одразу із серйозного іспиту. Їх суперник — переможець минулорічного регулярного Чемпіонату України — столичний “Хіт”. Про свою налаштованість гості заявили одразу ж після розіграшу м’яча. За ним послідував потужний удар Олександра Колесникова. Голкіпер “Арпі” Юрій Васильченко забрав м’яч, давши старт низці особистих яскравих сейвів. Однак приватна результативність нашого воротаря не змогла нівелювати загальнокомандну міць “Хіта”. На другій хвилині зустрічі гості професійно розіграли аут, що призвело до відкриття рахунку. Гол забив Ігор Борсук. Ще за 6 хвилин у ворота “Арпі” влетів другий м’яч. Цього разу від Ореста Боргуна.

І дійсно, сказати, що в “Арпі” не було моментів, не можна. Підопічні Максима Павлюка виконали чимало гарних комбінацій, однак іноді не вистачало швидкості мислення чи елементарної холоднокровності для пробиття. Саме цим кияни й користувались, швидко повертаючись у захист та блокуючи натиск запоріжців. Самі ж гості були впевнені в собі майже на 100%. На 11 хвилині матчу рахунок став 0:3 завдяки голу Олександра Педяша.

Та попри поразку моменти радості для місцевих фанатів все ж були. Під завісу першого тайму в складі “Арпі” відзначився новачок команди — Станіслав Моспан. Вдруге порадувати запорізьку публіку зміг Андрій Огнистий у другому таймі. Втім, на той момент в архіві “Хіта” було вже 4 голи, тож підсумовуючи, що вдалось нашим футболістам — це “показати зуби”, бажання розвиватися та непоступливість.

Тож кінцевий рахунок зустрічі — 2:4 на користь “Хіта”. Невдовзі ці команди зустрінуться ще раз, тільки тепер у рамках Кубка Ліги. Матч відбудеться 21 вересня на паркеті спорткомплексу “ЗАБ”.