circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майбутні абітурієнти складають ЗНО з іноземних мов

28.05.2019, 11:58

text
Поділитися:

Цьогорічні вступники склали третій іспит – зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (іспанської, німецької, французької). Як і в минулому році, тести з іноземних мов містили частину розуміння мови на слух (аудіювання), яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань.

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомили, що тестування відбулося в єдиному пункті, розташованому в місті Запоріжжя. До роботи було залучено 24 працівника пункту.

Із 126 зареєстрованих на тестування з німецької мови 13 осіб не з’явилися (явка склала 87,96%); на тестування з французької мови із 37 зареєстрованих троє не з’явилися (явка склала 91,89%). Уперше серед запорізьких абітурієнтів не було охочих проходити ЗНО з іспанської мови.

Як повідомили в пункті тестування, як і торік, запізнень серед учасників та порушень під час проведення ЗНО з іноземних мов виявлено не було.

Правильні відповіді на завдання сертифікаційних робіт та аудіофайли частини «Розуміння мови на слух» будуть оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 28 травня. Оголошення результатів на інформаційних сторінках учасників відбудеться до 29 червня.

Загалом по Україні участь у тестуванні з німецької мови взяли 1952 особи, з французької – 553 особи, з іспанської – 144 особи.

Нагадаємо, сьогодні, 28 травня, проходить зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: