circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майбутні електромонтери змагалися в обслуговуванні техніки

27.03.2019, 16:49

text
Поділитися:

Майстри на всі руки. Студенти технічних коледжів взяли участь в обласному конкурсі профмайстерності. Учасники мали пройти 2 тури, аби довести, що знають не лише теорію, а й можуть використати усі навички на практиці.

У ремонті та обслуговуванні техніки змагаються між собою випускники з різних технічних навчальних закладів області. Спочатку всі пройшли тестування, потім взялися за практичну частину. За певною схемою за допомогою інструментів та дротів з’єднують електросистему так, щоб вона прийшла в дію.

Майбутні електромонтери під час роботи знаходяться під пильним наглядом журі. Вони слідкують за послідовністю складання цієї схеми. А ще контролюють час збірки. Наприклад, за 30 хвилин хлопці встигли змонтувати освітлення з датчиком руху. А тепер мають показати за 90 хвилин свій рівень кваліфікації в іншому завданні.

Серед сімох учасників оберуть лише одного переможця. Він поїде на всеукраїнський конкурс. У навчальному ж закладі розповідають: необхідно якомога більше популяризувати професію електромонтера. Адже робітничі спеціальності користуються попитом на ринку праці. Тому Міністерство освіти цьогоріч виділить кошти на оновлення обладнання та облаштування місць, де проводяться такі конкурси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: