circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майже сотня безробітних запоріжців розпочала власний бізнес

05.01.2018, 11:25

text
Поділитися:

Один із ефективних способів забезпечення зайнятості безробітних -започаткування ними власної справи. З цією метою Державна служба зайнятості надає зареєстрованим безробітним організаційну, правову та фінансову підтримку, організовує навчання основам підприємницької діяльності.

За даними обласного центру зайнятості, протягом 2017 року одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності надано 97 громадянам, які зареєструвались як суб’єкти підприємницької діяльності у сфері торгівлі, сільського господарства, надання побутових послуг населенню тощо. Серед них – 60 громадян із числа військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції, 48 – молодь у віці до 35 років, 22 жінки, вісім осіб – інвалідів.

Для стимулювання безробітних до започаткування власної справи, розробки успішної бізнес-ідеї, опрацювання етапів та шляхів втілення їх у життя систематично проводяться семінари з орієнтації на самозайнятість та підприємницьку діяльність. Протягом 2017 року було проведено 425 семінарів з орієнтації на підприємництво, в яких взяли участь близько 4,5 тисячі осіб. Безробітні мають можливість ознайомитися з матеріалами законодавчої бази з питань підприємництва, прикладами бізнес-ідей та бізнес-планів. Особам, які бажають започаткувати власну справу, надаються індивідуальні консультації, в тому числі із застосуванням діагностики для визначення підприємницького потенціалу.

Професійне навчання здійснювалося в 43 навчальних закладах області, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

Протягом 2017 року на курсах цільового призначення з основ підприємницької діяльності навчалися 45 осіб. З них 32 – зареєстровані безробітні із числа демобілізованих учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: