circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Майже тисяча запорізьких педагогів пройшли методичні навчання

04.04.2017, 10:13

text
Поділитися:

У Запоріжжі пройшла весняна сесія масштабного міського проекту «Міські методичні навчання», який вже другий рік поспіль реалізує науково-методичний центр департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, повідомляє прес-служба мерії.

У заході взяли участь 965 педагогів: вчителі-предметники, вчителі початкової ланки, викладачі дошкільних і позашкільних установ, психологи і соціальні педагоги, керівники гуртків.

Серед інноваційних форм проведення методичних занять, які організатори запропонували запорізьким педагогам – лінгвостудія, коучинг-сесія, Запорізький історичний клуб, тренінги, цикл майстер-класів та інші.

Міська методична служба приділяє значну увагу інтерактивній взаємодії і залученню до творчого самовдосконалення під час проведення сесій. Так, наприклад, коучинг-сесію для викладачів англійської мови провела Сенека Райан, фахівець програми англійської мови з США, яка спеціально приїхала в Запоріжжя для проведення тренінгу. Також, під час занять з підвищення якості міської системи математичної освіти, викладачі математики вирішували завдання підвищеного і поглибленого рівнів по геометрії, навчалися новим підходам в оцінюванні робіт учнів під час ЗНО.

Під час тренінгів для біологів, фізиків і хіміків, викладачі вчилися використовувати Googlе-документи, презентації на різних етапах уроку.

На майстер-класі «Сучасні технології розвитку сенсорно-пізнавальних і математичних компетенцій» викладачі дошкільних установ отримали методичні рекомендації щодо того, як організувати заняття, використовуючи техніку пластілінографіі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: