circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Медики та адвокати розповіли про стан заммера Анатолія Пустоварова

27.12.2017, 13:03

text
Поділитися:

Пошкодження хребта – із такою травмою госпіталізували до лікарні заступника міського голови Анатолія Пустоварова. Зараз він знаходиться у Харківській клініці. Медики кажуть, стан пацієнта задовільний. Але йому доведеться пройти курс лікування.

Як повідомив лікар нейрохірургічного відділення Харківської обласної клінічної лікарні Юрій Бабалян, пацієнту було проведено комплексне обстеження у вигляді рентгенографії МРТ і інших процедур. Було виявлено пошкодження хребта. У зв’язку з чим він був госпіталізований. Наразі стан пацієнта оцінується як задовільний та стабільний. Прогноз щодо одужання позитивний. Буде проведено лікування, хірургічної корекції хворий не потребує.

В свою чергу адвокат Анатолія Пустоварова запевнив, проблеми зі здоров’ям у заступника міського голови, не вплинуть на співпрацю зі слідством. Про це Ігор Чумаченко повідомив телефоном: «Депутат Запорізької міської ради Пустоваров знаходиться в Харкові, де нами було встановлено зв’язок зі слідством, але на жаль Пустоваров отримав травму спини за звичайних побутових обставин, з якою його госпіталізовано до лікарні, про що ми повідомили слідчих. Хочу зазначити, що ця прикра випадковість ні в якому разі не вплине на розвиток подій. Завтра ймовірно ми отримаємо підозру, яку ми будемо оскаржувати в суді та доводити свою невинуватість по даному провадженню».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: