circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мелітополь став лауреатом премії ЮНЕСКО в галузі освіти

05.02.2019, 09:52

text
Поділитися:

Інститут ЮНЕСКО з навчання протягом усього життя (UIL) визначив міста, які продемонстрували видатний прогрес і прихильність до розвитку освіти і навчання на місцевому рівні.

Лауреатами Премії ЮНЕСКО «Місто, що навчається» («Learning City Award») у 2019 році стали: Мелітополь (Україна), Асуан (Єгипет), Ченду (Китай), Іракліон (Греція), Ібадан (Нігерія), Медельїн (Колумбія), Петалінг-Джая (Малайзія), Сантьяго (Мексика), Содаемун-гу (Республіка Корея) і Сеннерборг (Данія).

На сайті Інституту повідомляється, що українське місто Мелітополь домоглося помітних успіхів у становленні й розбудові успішного освітнього процесу, зокрема значні зусилля спрямовано на перепідготовку внутрішньо переміщених осіб.

Премія ЮНЕСКО «Міста, що навчаються» була заснована в 2015 році в рамках Глобальної мережі навчальних міст ЮНЕСКО. Це міжнародна нагорода за дворічний період, яка не є матеріальною, але є визнанням зразкового прогресу, досягнутого містами в просуванні освіти, в тому числі інклюзивної. Відзнака націлена на публічне поширення передового досвіду, який можуть використовувати міста по всьому світу для стійкого розвитку освіти.

Місто, що навчається – це те, яке ефективно мобілізує свої ресурси в кожному секторі для сприяння інклюзивному навчанню від базового рівня до вищої освіти; оживляє навчання в сім’ях і громадах; полегшує навчання для/на робочому місці; розширює використання сучасних технологій навчання; підвищує якість і перевагу в навчанні; виховує культуру навчання протягом усього життя. При цьому місто прагне до розширення прав і можливостей людей, соціальної згуртованості, економічного і культурного процвітання та сталого розвитку.

Нагороди будуть вручені під час церемонії на Міжнародній конференції з вивчення міст 2019 року в Медельїні, Колумбія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: