circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мелітопольське професійне училище отримало нові гаджети

14.12.2020, 10:42

text
Поділитися:

Мелітопольське вище професійне училище отримало сучасне ІТ-обладнання. Навчальному закладу передано 23 ноутбуки, набори з принтерів, проєкторів, серверів та інших девайсів у рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для України».

У передачі обладнання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун (стажування), заступник Мелітопольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайло Семікін, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко, регіональний фахівець програми підтримки реформи професійно-технічної освіти «EU4Skills: Кращі навички для України» Ольга Пушина.

ІТ-обладнання вартістю понад 600 тис. грн придбано у межах програми EU4Skills за фінансової підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Естонії, Фінляндії та Польщі. Загалом майже 850 учнів та 80 педагогічних працівників Мелітопольського училища отримають можливість використовувати нове обладнання, в тому числі, для вирішення проблем в організації освітнього процесу під час пандемії COVID-19. Це дозволить викладачам запроваджувати нові курси та методики дистанційного навчання та продовжувати уроки для учнів.

Олександр Свистун зазначив, що Запорізька обласна державна адміністрація докладає максимум зусиль щодо розвитку професійної освіти. У планах обласної влади – щоб за п’ять років щонайменше 45% випускників шкіл обирали саме професійну освіту.

EU4Skills реалізує великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки різних аспектів реформи профтехосвіти, зокрема, розробку: онлайн-курсів для викладачів профтехів з цифрових компетентностей, у партнерстві з Microsoft Ukraine та Міністерством освіти і науки України EU4Skills планує запровадити новітнє програмне забезпечення, яке дозволить профтехам використовувати сучасні технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: